26 окт. 2015 г.

Mis on headus ja kurjus ning miks neid ei eksisteeri?

Enne materiaalsesse ellu vormumist on antagonistlike jõudude Empirea (jumalate) ja Aida (deemonite) võitlusväljaks inimese jagamatu hing (pneuma) ja mõistus (mental). Igavese elu 12 programmi ning igavese surma ja õgimise 24 programmide – viiruste vahelised lahingud.

Selles (see tähendab hinges, nagu ka mistahes protsessoris) toimub võitlus mitte hea ja kurja vahel, vaid Elu programmi (vanemlikkuse ja loovuse) ja Surma programmi (hävitamine ja õgimine) vahel, see tähendab teadvuse viiruste vahel. Seepärast inimene, kes mõtleb neis kahes teineteist välistavas hea ja kurja kategoorias, võitleb  alati mitte sellega, millega peab ja mitte nende vahenditega.

Visandan tüüpilise olukorra võitluses mitte sellega, millega vaja; Naine mürgitas mehe kartulipüreesse pandud pliivalgega, mille tagajärjel sai selle kõhunääre kahjustada. Kuid arstid ei teinud maost röntgenipilti, vaid tegid kohe vereanalüüsi. Analüüs näitas insuliini puudumist veres ja kõrgendatud veresuhkru taset, nii nagu peabki igasuguste mürgistuste, sealhulgas ka metallimürgistuse korral olema.

Arstid panevad koheselt diagnoosi: Diabeet! Arstid süstivad inimesele insuliini ja see sureb, sest mürk tungis tänu insuliinile rakkudesse. Surnukeha tagastatakse surnud mehe naisele ja öeldakse: „Teie mehe surma põhjustas diabeet!” Naine on õnnelik! 

Vaat sama pime on hea ja kurja kategooriates mõtlev inimene nagu ka need arstid. Ja täpselt samuti selgitab ta endale oma pimeduse tõttu vääralt ebaõnne ja saatuse löökide põhjuseid ning otsib väljapääsu seal, kus teda ootab hukatus. 

Olles haigestunud sellisesse kroonilisse suguhaigusesse nagu ureaplasmoos, ja mõistmata seda, mis temaga toimub, läheb eile liiderdaja arsti asemele vaimuliku juurde oma patte kahetsema. Kuid pattude kahetsemine mõistuse pimeduse korral ei vabasta teda sellest nakkushaigusest, see ajab ta aeglaselt hauda. Kuigi kahtlemata suunavad jumalad teda korduvalt mõttele nakkushaigusest, mis on kasvõi teistelt inimestelt saadud.

Kas viljasaak ikaldus? Süüdi on nõiad, aga mitte talupojad, kes leivavilja liiga hilja maha külvasid, kui maa oli juba kuiv. Kolhoosis kõngesid lehmad? Selles on süüdi kahjurid, kes loomadele mürki andsid, mitte aga lüpsjad, kes lehmad ära külmetasid. Ja nii lõpmatuseni. Aga viljaikaldus ja lehmade hukkumine - selle põhjuseks on ju inimestel vanemlikkuse tunde puudumine. Kuid kuhu see siis kadus – selle viskasid välja teised „vaeslapsed”. Ühed meeletu usu, teised püstolite ja sama meeletu usuga. Vaat nii avaldub hea ja kurja skisofreenia. Kes ei ole meiega, see on meie vastu! Kas sa oled orjadega või oled sa orjastajatega. Me oleme maailma valgustajad! Sina, ilge orjus - nimetad end armastuseks! Mida sa endast arvad?

Ja nimetagemgi nüüd siis vanemlikkuse ja loomise headuseks, aga õgimise kurjuseks – ütlete Teie. Aga just nii ei tohiks teha. Sest et sõnadel „hea” ja „kuri” on tuhandeid tõlgendusi ja interpretatsioone. Õgimine – see ongi õgimine. Vanemlikkus – see ongi vanemlikkus. Raske on interpreteerida. 

„Hea ja kurja” ühiskonna poolt inimesele pandud moraalsed piirangud saavad toetuda ainult jõule, hirmule ja pettusele, eesmärgiga ära hirmutada ja konkreetselt reglementeerida, mille täitmata jätmine toob endaga kaasa karmi karistuse. Seega, mida tugevamalt on riik „hea ja kurja” ideest nakatunud, seda rohkem on tõkestavaid tarasid, seda rohkem on selles riigis kurjategijaid, kinnipeetavaid ja surmamõistetuid. Kõik on keelatud peale selle, mida hea peremees lubab. Saatan sünnib taradega, millest ta sunnib üle hüppama. Tuletage meelde kunagist keeldu koolitunnist: Lakke mitte vaadata! Ja kohe sunnib mingi jõud pea kuklasse ajama! 

Ühiskond teatab oma lastele: Masturbeerimine – see on hirmus patt jumala ees. See on kurjus. Lastel blokeeritakse maksimaalselt võimalus sellega tegeleda. Tagajärg – kas ebaterve hüperseksuaalsus või aseksuaalsus. Tagajärjed aseksuaalsetel lastel - luuüdi haigused, vähk ja leukeemia. Nii näiteks esines keskajal lastel, eriti kristlikes pansionaatides – totaalne leukeemia. Aga hüperseksuaalsetel - sadomasohhism ja seksuaalne skisofreenia. Mitte kunagi ei olnud sellist sadomasohhismi ja liiderlikkust koos nendega kaasnevate leukeemia epideemiatega nii palju kui keskajal. Eriti tüdrukutel. Seda haigust, s.t leukeemiat, nimetati tollal „halvaks vereks”. Ja seda „raviti”…..rohke aadrilaskmisega.

Sugudevaheline suhtlus laste juures – see on kurjus. Lastel blokeeritakse maksimaalselt võimalus suhelda vastassooga. Tulemus – soolise orientatsiooni väljakujunemise võimatus. Tagajärg – massiliselt esinevad soolised anomaaliad.

Inimese poolt endale iseseisvalt peale pandud moraalsed piirangud hea ja kurja vaimus enesekasvatuse näol muudavad tema elu vanglaks, aga tema enda vangivalvuriuks. Perekonnas on protsessid identsed. „Vanemlikkuse ja õgimise” antagonismi mõistva ühiskonna poolt inimesele pandud moraalsed piirangud võivad tugineda jumalate võimsale vastukajale iga inimese hinges, ja seepärast leiavad selle poolt mõistmist ja harmoniseerivad nii inimest kui ka ühiskonda. Meie ühiskond, nagu ka kõik maailmas, mõtleb „hea ja kurja” kategooriates, aga mitte vanemlikkuse ja õgimise kategooriates. 

„Hea ja kurja” sirm on loodud tumedate jõudude poolt selleks, et lihtsustada õgimise protsessi. Ainult et õgijad ei tea ühte saladust. Aida sees on veel üks olend. Tema nimi on Tartar. Ja tema olemuseks on: Õgijate õgimine.

Комментариев нет:

Отправить комментарий